MURATCA oyun

Oyunlar1 » Dövüş Oyunları » Ninja Warrior oyunu oyun Ninja Warrior oyunları oyunlar

Oyunlar 1 Games   Oyunlar 1   Oyunlar 1 Juegos
Oyun Oyna
Kontrol Tuşları: Oyun klavye yön tuşları ile oynanıyor. Dilerseniz A, S, D, W tuşlarıylada hareket ettirebiliyorsunuz. 'Spacebar' (boşluk) tuşu zıplatmaya, 'Shift' tuşu ise tutunmaya yarıyor. Bazı özel engebeler için mouse (fare) kullanımının nasıl olması gerektiğini gösteren kutucular çıkacaktır. Buradaki yönergeler her engebe için farklı şeyler yapmamızı gösterebilir. Örneğin 'Makara Kukara Etabı' için ninjamızı makaraya yanaştırıp 'Shift' tuşu ile makaraya sarılmasını sağlıyoruz. Daha sonra 'Mouse' ile makaraya tıklayarak dönmesini sağlıyoruz. Ancak ninjamızın makaradan suya düşmemesi için 'Mouse' yi makaranın üzerinde tutmaya çalışıyoruz. Mouse ile makarayı takip edemezsek ninjamız suya düşüyor.
Diğer etaplarda yarışabilmek için BU ADRESE GİRMELİSİNİZ ve çıkan ekranda Username bölümüne: muratca ve Password bölümüne: 123456 yazarak giriş yapmalısınız. giriş yaptıktan sonra geri dönerek sitemizden oyunun diğer etaplarınıda oynayabilirsiniz. Sitemizdeki Ninja Warrior sayfasına dönün ve buradan 'Yeniden Oyna' butonuna ya da klavyenizdeki 'F5' butonuna basıp sayfayı yenileyin. Artık oyunun diğer etapları da size açık olacaktır.)


Dövüş Oyunları
Oyunlar1 Copyright © 2006 Tüm hakları saklıdır. oyunlar1 | Ninja Warrior oyunu oyun Ninja Warrior oyunlari oyunlar Dovus Oyunlari Games1